PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety Kielce

Rolvet to producent systemów zaciemniania wnętrz takich jak rolety dzień noc (żaluzje dzień noc), rolety tekstylne (rolety 100% zaciemniające), rolokasety, plisy, żaluzje drewniane oraz żaluzje aluminiowe.

 

Siedziba firmy to sklep stacjonarny wraz z  pomieszczeniem przeznaczonym na realizację rolet, które oferujemy w sprzedaży.

 

Rolety Kielce

Świadczymy swoje usługi na terenie miasta Kielce stacjonarnie, a na terenie całego kraju w systemie wysyłkowym (kurier). Czas realizacji to maksymalnie 3 dni robocze. Możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie pod adresem Marszałkowska 5, 25-533 Kielce to ogromny plus dla naszych Klientów, którzy czasem zaglądają do sklepu, aby zapoznać się z dostępnymi materiałami, z których wykonujemy rolety.

 

Niektórzy Klienci chcą dotknąć każdego materiału i sprawdzić organoleptycznie czy faktycznie jest on taki gruby i mocny jak opisujemy na naszej stronie internetowej. Po to właśnie mamy sklep stacjonarny w Kielcach.

 

Jeśli interesują Cię takie produkty jak:

  • rolety w kasecie na wymiar
  • rolety 100% zaciemniające
  • rolety 100% zaciemniające w kasecie
  • rolety dzień noc w kasecie
  • rolety termoizloacyjne w kasecie
  • rolety wewnętrzne w kasecie termoizolacyjne
  • rolety plisowane

lub

  • rolety dzień noc w kasecie montaż

 

możemy zaproponować nasze sprawdzone rozwiązania, z których korzystają już setki klientów na terenie całej Polski.

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc