PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety Kielce

Rolety tekstylne

Rolety tekstylne w kasetach, montowane są do listwy przyszybowej. Ładnie komponują się w każdym oknie.

Posiadaja one mechamizm samoblokujący (umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu) oraz  prowadnice, zapobiegające odstawaniu materiału od szyby. Prowadnice powodują brak prześwitu pomiędzy oknem a tkaniną roletki.

Posiadamy wiele rodzajów tkanin : standartowe, zaciemniające w 100% oraz antyrefleksyjne (powłoka z zewnątrz odbijajaca światło słonecze) dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się nadmiernie.

Mogą Państwo zamówić rolety w kasetach w kolorze : biały, brązowy, złoty dąb, orzech.

Eden I
Eden II
Eden III
Madagaskar Silver XL

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc