PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety tekstylne na wymiar

UWAGA!

Kolory tkanin, mogą się nieznacznie różnić ze względu na ustawienia monitora!

Eden

Madagaskar Silver

Tkanina w 100% zaciemniająca. Od tylu pokryta jest powłoką aluminiową odbijającą promienie UV. Materiał nie nagrzewa sie od słońca.

Podsumowanie zamówienia

Kolor kasety: - nie wybrano -
Materiał: - nie wybrano -
Szerokość A: ? cm

szerokość razem z listwami przyszybowymi

Szerokość B: ? cm

szerokość szyby z uszczelkami gumowymi

Wysokość: ? cm

wysokość razem z listwami przyszybowymi

Strona sterowania:
Ilość sztuk:
Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc

×
Biały
Brązowy
Orzech
Złoty dąb