PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Żaluzje aluminiowe Kielce

/media/kategorie/luzja-2.jpg

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzje aluminiowe skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmierną ilością światła z zewnątrz. Dzięki dowolnej regulacji ustawienia piór Masz możliwość ustawienia żaluzji pod każdym kątem.

Boczne prowadzenie żyłkowe umożliwi  otwieranie okien uchylnych a żaluzja nie będzie odstawała od szyby.

Lamele (pióra) żaluzji  aluminiowej wystepują w szerokościach 25mm oraz 50mm.

Żaluzje o szerokośći lameli 25mm montowane są w świetle szyby, natomiast żaluzje o szerokośći lameli 50mm do ściany bądź sufitu.

Posiadamy szeroki wybór kolorów.

 

Żaluzje aluminiowe 25mm
Żaluzje aluminiowe 50mm

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc