PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Żaluzje aluminiowe Kielce

/media/kategorie/luzja-2.jpg

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzje aluminiowe skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmierną ilością światła z zewnątrz. Dzięki dowolnej regulacji ustawienia piór Masz możliwość ustawienia żaluzji pod każdym kątem.

Boczne prowadzenie żyłkowe umożliwi  otwieranie okien uchylnych a żaluzja nie będzie odstawała od szyby.

Lamele (pióra) żaluzji  aluminiowej wystepują w szerokościach 25mm oraz 50mm.

Żaluzje o szerokośći lameli 25mm montowane są w świetle szyby, natomiast żaluzje o szerokośći lameli 50mm do ściany bądź sufitu.

Posiadamy szeroki wybór kolorów.

 

Żaluzje aluminiowe 25mm
Żaluzje aluminiowe 50mm

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z ROLET WEWNĘTRZNYCH?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety Kielce to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc