PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Żaluzje drewniane Kielce

/media/kategorie/20190118-083349.jpg

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane, to elegancka forma wystroju Twojego mieszkania, biura. Zapewnia różny poziom zaciemnienia, dzięki możliwości regulacji nachylenia piór (lameli).

Wysępują w szerokościach 25mm - montowane przy szybie oraz 50mm -montowane do ściany lub sufitu.

Dzięki instalowaniu prowadzenia żyłkowego, żaluzja nie odstaje od szyby , co umożliwia swobodne otwieranie oraz uchalanie okien.

Na rynne górna zakładamy listwę maskującą w kolorze zamówionej żaluzji co dodaje jej uroku i po zamontowaniu nie widać elementów aluminiowych.

Oferujemy bogata kolorystykę.

Żaluzje drewniane 50mm
Żaluzje drewniane 25mm

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z ROLET WEWNĘTRZNYCH?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety Kielce to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc