PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety zaciemniające – sklep

/media/kategorie/rolety-zaciemniajace-1.jpg

Żaluzje drewniane

Rolety zaciemniające, to elegancka forma wystroju Twojego mieszkania, biura. Zapewnia różny poziom zaciemnienia, dzięki możliwości regulacji nachylenia piór (lameli).

Wysępują w szerokościach 25mm - montowane przy szybie oraz 50mm -montowane do ściany lub sufitu.

Dzięki instalowaniu prowadzenia żyłkowego żaluzja nie odstaje od szyby, co umożliwia swobodne otwieranie oraz uchylanie okien.

Na rynnę górną zakładamy listwę maskującą w kolorze zamówionej żaluzji, co dodaje jej uroku i po zamontowaniu nie widać elementów aluminiowych.

Oferujemy bogatą kolorystykę.

 

Tanie rolety zaciemniające nawet dla najbardziej wymagających!

Żaluzje drewniane 25mm
Żaluzje drewniane 50mm

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc