PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Poradnik dla kupujących lub niezdecydowanych

Jakie rolety wybrać - wolnowiszące czy kasetonowe?

 

Urządzanie wnętrz pod kątem zasłon okiennych może się okazać kłopotliwe, gdy przeszukując sklepy z wyposażeniem domowym zobaczysz, jak wiele rodzajów rolet masz do wyboru. Dobrze jest zawczasu przemyśleć nie tylko kolor rolet i ich wymiar, ale również rodzaj i sposób prowadzenia po okiennicy.

 

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rolety dzień noc do samodzielnego montażu

Rolety są jednym z najchętniej wybieranych sposobów na zasłonięcie okien. Odcinają one w pewien sposób dopływ światła, a także ograniczają nagrzewanie się wnętrza domu. Można nimi manipulować na różne sposoby, zmniejszając lub zwiększając ilość wpadającego do wnętrza światła – dlatego coraz częściej wypierają w domach zasłony, które łatwo się niszczą i wymagają systematycznego prania. Jak wybrać roletę łatwą w montażu?

CZYTAJ WIĘCEJ »

Jak mierzyć rolety dzień noc?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowoczesnego produktu do zaciemniania wnętrz jakim są rolety dzień noc, a nie wiesz jak zmierzyć okno do rolet w kasecie lub boisz się, że coś zmierzysz źle - mamy coś dla Ciebie! Zobacz jak odpowiednio zmierzyć swoje okno, aby roleta dzień noc była dobrana w odpowiedni sposób do Twojego okna.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc