PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Tanie plisy – sklep

Plisy

Plisy to bardzo ciekawa i dająca wiele możliwości propozycja dekoracji okien.  Dzięki dwóm ruchomym profilom możemy przesuwać plisę w dwóch kierunkach. Można je zamykać od dołu, jak i od góry.

Montuje sie je za pomoca malutkich wkręcików w rogach górnej i dolnej listwy przyszybowej. Dzięki temu nie wystaje ona poza obrys listew i pozwala to na całkowite otwarcie okien.

 

Tanie plisy także na wymiar w jednym miejscu!

 

Messa-Messa Pearl
Femi
Sina
Opal
Femi
Awangarda
Opal Pearl
Awangarda
Brix
Messa-Messa Pearl
Brix
Messa-Messa Pearl
Basel
Basel Pearl
Messa-Messa Pearl
Basel Pearl
Fula

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc