Rolety dzień noc Kielce

Rolety dzień noc

Roleta dzień i noc  to nowoczesny i funkcjonalny rodzaj zaciamnienia wnętrz. Idealnie komponuje się w pomieszczeniach dadając uroku i stylu Naszemu wystrojowi wnętrza.

System idealny dla wymagającego Klienta, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób może regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Ten system osłon składa się z pasów tkaniny oraz siatki, które ułożone są naprzemiennie.

Przy ułożeniu w pozycji "dzień" pasy materiału się pokrywają a przez siatkę mamy dopływ promieni słonecznych. Przy ułożeniu w pozycji "noc" pasy tkaniny zaciamniają całą powierzchnie rolety. Wszystkie ustawiania wykonujemy za pamocą łańcuszka. Mechanizm samoblokujy pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu. Można ją podnieść całkowicie do góry.

Kaseta wykonana z najwyższej jakości PCV w największym miejscu ma szerokość 35mm i wysokość 65mm, co pozwala na wygodne otwieranie okien.

Roleta montowana jest na skrzydle okna do listew przyszybowych  (okno nie traci gwarancji ). Prowadnice PCV przyklejane są  do listew przyszybowych taśmą piankową, która jest już na niej umieszczona.

Bahama I
Bahama XII
Bahama VI
Bahama XV