PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety dzień noc - sklep

Rolety dzień  noc

Rolety dzień i noc  to nowoczesny i funkcjonalny rodzaj zaciamnienia wnętrz. Idealnie komponuje się w pomieszczeniach dadając uroku i stylu Naszemu wystrojowi wnętrza.

System idealny dla wymagającego Klienta, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób może regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Ten system osłon składa się z pasów tkaniny oraz siatki, które ułożone są naprzemiennie.

Przy ułożeniu w pozycji "dzień" pasy materiału się pokrywają a przez siatkę mamy dopływ promieni słonecznych. Przy ułożeniu w pozycji "noc" pasy tkaniny zaciamniają całą powierzchnie rolety. Wszystkie ustawiania wykonujemy za pamocą łańcuszka. Mechanizm samoblokujy pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu. Można ją podnieść całkowicie do góry.

Kaseta wykonana z najwyższej jakości PCV w największym miejscu ma szerokość 35mm i wysokość 65mm, co pozwala na wygodne otwieranie okien.

Roleta montowana jest na skrzydle okna do listew przyszybowych  (okno nie traci gwarancji ). Prowadnice PCV przyklejane są  do listew przyszybowych taśmą piankową, która jest już na niej umieszczona.

 

Nasz sklep to tanie rolety dzień noc dla każdego! 

Bahama I
Bahama XII
Bahama XV
Bahama VI

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc