PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

O nas

Firma ROLVET działa w branży zaciemnień wnętrz od 1999 roku. Wieloletetnie doświadczenie pozwala nam zaspokoić potrzeby każdego Klienta.

Produkujemy rolety tekstylne, plisy, rolety dzień-noc i wiele innych rodzajów zaciemnień wnętrz. Współpracujemy ze znanymi na rynku firmami takimi jak Bamar-Pol, Akant, Magnum.

Prowadzimy sprzedaż DETALICZNĄ oraz HURTOWĄ  gotowych wyrobów na zamówiony  wymiar.

Naszym Klientom pomożemy i doradzimy w wyborze rodzaju zaciemniania, na terenie Kielc i okolic dojedziemy, zmierzymy oraz zamontujemy zamówiony towar.

Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji !!!

 

Rolety Kielce

Rolety tekstylne oraz rolety dzień noc wykonujemy na Państwa zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych.

Zapewniamy wysoką jakość  i niezawodność zakupionych rolet.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Kielc jak i całego kraju, gdzie dostawy realizujemy kurierem lub pocztą.

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc