PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

UWAGA!

Kolory tkanin, mogą się nieznacznie różnić ze względu na ustawienia monitora!
Zamówienia na plisy realizujemy w ciągu 5 dni roboczych!

Basel - grubość 0,16mm

Basel Pearl - grubość 0,17mm

Opal Pearl - grubość 0,17mm

Femi - grubość 0,20mm

Messa - grubość 0,25mm

Messa Pearl - grubość 0,25mm

Awangarda (pearl) - grubość 0,16mm

Podsumowanie zamówienia

Kolor profilu: - nie wybrano -
Materiał: - nie wybrano -
Szerokość: cm

szerokość szyby razem z uszczelkami gumowymi

Wysokość: cm

wysokość szyby razem z uszczelkami gumowymi

Ilość sztuk:
Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc

×
Biały
Brązowy
Orzech
Złoty dąb
Antracyt