PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety dzień noc – doskonałe rozwiązanie do każdego pomieszczenia!

Rolety typu dzień/noc zyskały w ostatnich latach sporą popularność, zarówno w mieszkaniach w bloku w mieście, jak i w wiejskich domkach. Wpłynęła na to z pewnością możliwość regulacji dopływu światła, która daje dużą swobodę użytkowania.

Jak działa roleta dzień/noc?

Roleta dzień i noc jest roletą wiszącą, której główna część składa się z dwóch zachodzących na siebie płacht materiału. Jest to materiał specjalnego rodzaju – składa się z szerokich poprzecznych pasów wykonanych z różnych rodzajów tkanin. Jedna, to przepuszczająca całkowicie światło siateczka. Druga, to tkanina półprzepuszczalna. Z uwagi na specjalny mechanizm regulowany za pomocą łańcuszka, oba rodzaje pasów tkaniny zachodzą na siebie. Gdy nałożą się na siebie pasy półprzepuszczalne, wówczas i pasy przepuszczalne będą całkiem pozwalały na przepuszczanie światła słonecznego z zewnątrz. Da to efekt bardzo subtelnego osłonięcia okna przed wzrokiem wścibskich sąsiadów, ale bez rezygnacji z wpuszczania światła. Jeśli nałoży się pas przepuszczalny i matowy, wówczas cała roleta będzie zasłaniała dostęp światła. Roletę można także podnosić i opuszczać, a także regulować za pomocą łańcuszka ilość wpadającego światła.

Gdzie sprawdzi się taka roleta?

Jest to rozwiązanie, które znalazło szczególne miejsce w salonach, bawialniach oraz gabinetach, w których przebywa się przez większą część dnia. Tam, gdzie wpadające do wnętrza słońce jest pożądane, świetnie sprawdzą się właśnie rolety dzień i noc. Ale nie tylko tam! Sypialnie o specyficznym ustawieniu względem słońca, do których nie dociera w ciągu dnia zbyt wiele światła, również mogą skorzystać na takim rozwiązaniu – nie jest w nich niezbędne zapewnianie sobie stuprocentowego zamknięcia dopływu światła naturalnego czy sztucznego za pomocą 100-procentowo zaciemniających rolet. Oprócz tego, że roleta dzień/noc jest bardzo funkcjonalna i daje pełną swobodę regulacji natężenia światła, jest również bardzo fajnym i modnym elementem aranżacji wnętrza. Poziome pasy zdobią pomieszczenie w szczególnie elegancki sposób.

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc