PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Żaluzje drewniane lub bambusowe – kiedy warto się na nie zdecydować?

Wybór rodzaju żaluzji lub rolet do nowego mieszkania to nie lada wyzwanie. Na rynku jest przecież tak duży asortyment tego rodzaju produktów! Wśród nich znajdują się żaluzje z drewna lub bambusa – kiedy mogą się one okazać najlepszym rozwiązaniem?

Żaluzje dopasowane do stylu pomieszczenia

Gdy kupuje się żaluzje, warto pomyśleć o tym, aby nie tylko zapewniały właściwą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale też stanowiły integralną część aranżacji wnętrza. Żaluzje drewniane lub wykonane z drewna bambusowego mają bardzo charakterystyczną strukturę oraz kolorystykę. Jaśniejsze i bardziej delikatne drewno bambusowe można wykorzystać w pomieszczeniach, w których główną rolę odgrywają jasne kolory – na przykład szarości połączone z pastelami – oraz jasne meble. Coraz bardziej popularne są te wykonane z jasnego drewna sosnowego, do którego żaluzje z bambusa pasują rewelacyjnie! Jeśli w pomieszczeniu dominują meble z ciemnego, klasycznego drewna, warto uzupełnić wystrój wnętrza o rolety drewniane, o nieco cięższym charakterze.

Wysoka jakość żaluzji z drewna

Żaluzje drewniane i bambusowe kupuje się nie tylko ze względu na ich wygląd, ale także funkcje. Gwarantują one solidne, pełne zaciemnienie, kiedy są maksymalnie opuszczone, a ich skrzydła skręcone. Dzięki temu świetnie nadają się do sypialni – pomieszczeń, w których również w ciągu dnia zachodzi potrzeba uzyskania jak największego zaciemnienia. Poprzez podniesienie skrzydełek żaluzji można uzyskać maksymalny dostęp do światła, ale jednocześnie zapewnić sobie swobodę funkcjonowania w takim pomieszczeniu – z zewnątrz przy opuszczonych, ale ustawionych poziomo żaluzjach niewiele widać! Takie żaluzje są doskonałym produktem dla alergików, ponieważ łatwo usunąć z nich kurz i brud, a także zabezpieczyć ich powierzchnię specjalnymi preparatami przed nadmiernym przyciąganiem cząsteczek kurzu. To żaluzje piękne i praktyczne – dla miłośników solidnych rozwiązań!

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc