PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety dzień noc do samodzielnego montażu

Rolety są jednym z najchętniej wybieranych sposobów na zasłonięcie okien. Odcinają one w pewien sposób dopływ światła, a także ograniczają nagrzewanie się wnętrza domu. Można nimi manipulować na różne sposoby, zmniejszając lub zwiększając ilość wpadającego do wnętrza światła – dlatego coraz częściej wypierają w domach zasłony, które łatwo się niszczą i wymagają systematycznego prania. Jak wybrać roletę łatwą w montażu?

Rolety bezinwazyjne

W przypadku, gdy nie chcemy trudzić się zbytnio zakładaniem rolety, najlepszym wyborem będzie roleta bezinwazyjna. Ten typ nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności technicznych ani narzędzi. Wszystko, czego potrzeba do założenia rolety na okno, jest wewnątrz opakowania, łącznie z instrukcją wyjaśniającą krok po kroku jak należy to zrobić. Taka roleta zawieszana jest na rozwijanej rolce i u dołu obciążona listwą. Wyposażona jest także w naprężacz łańcuszka, który prowadzi łańcuszek tak, aby nie plątał się i pozwalał łatwo opuszczać i podnosić roletę. Rolety bezinwazyjne, jeśli zostaną prawidłowo zmontowane, w całości mogą zostać przyczepione do ościeżnicy. W tym celu wystarczy zawiesić je na specjalnych hakach, a następnie u dołu zamocować do spodniej strony ościeżnicy. Wszystko odbywa się bez użycia jakichkolwiek wiertarek, gwoździ ani klejów.

Roleta tania i bezproblemowa

Ten rodzaj rolety jest jednym z najchętniej wybieranych, nie tylko ze względu na łatwość montażu, ale i cenę. Roletę na pojedyncze okno można zakupić już za około 20 złotych – oczywiście w zależności od rodzaju tkaniny, czyli jakości wyrobu. Tym samym bardzo chętnie wykorzystuje się je jako osłony w wynajmowanych mieszkaniach studenckich, ale również w innych mieszkaniach, w których priorytetem jest ekonomiczność urządzenia wnętrza. Jest to roleta, którą bardzo łatwo można zdemontować – na przykład na czas wymiany lub mycia okien. Warto zastanowić się nad tym rodzajem rolety, jeśli chce się uzyskać dobry efekt niewielkim kosztem i małym nakładem pracy.

Rolety dzień noc do samodzielnego montażu

Podobnie wygląda sytuacja z roletami dzień noc do samodzielnego montażu w kasecie. Cała procedura zamocowania ich do okien sprowadza się do użycia elementów z opakowania. W przypadku rolet dzień noc w kasecie korzystamy z małych wkrętów dostarczonych wraz z roletami. Do ich zamocowania wystarczy mały śrubokręt.

rolety dzień noc do samodzielnego montażu

Druga opcja to skorzystać z mocnej taśmy samoprzylepnej w celu wyeliminowania jakichkolwiek ruchów rolet na boki.

PRZELICZ KOSZT ROLET DZIEŃ NOC NA SWOJE OKNA

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc