PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety 100% zaciemniające – jaki dają efekt i gdzie ich używać?

W bogatym asortymencie rolet bardzo trudno zdecydować się na te konkretne, które będą spełniały odpowiednie funkcje praktyczne i estetyczne. Na szczęście okien w domu jest wiele, więc do każdego z pomieszczeń można dopasować roletę, która będzie się w nim idealnie sprawdzała!

rolety 100% zaciemniające

Jak wyglądają rolety 100% zaciemniające?

Są to klasyczne rolety wykonane ze specjalnej, jednolicie utkanej na całej długości tkaniny. Występują w ogromnym bogactwie kolorów – warto zdecydować się na roletę, która nie będzie wtapiała się w ścianę, ale wręcz odróżniała od niej kolorem i stanowiła efektowny akcent barwny w danym pomieszczeniu! Rolety 100% zaciemniające, zawieszane na ościeżnice na specjalnych haczykach lub mocowane do nich w kasecie, wykonane są z materiału, który świetnie radzi sobie z promieniami słonecznymi. Powleczony jest warstwą specjalnych substancji, których zadaniem jest odbijanie światła słonecznego. Taka tkanina jest bardzo gruba i matowa. Zapewnia ona całkowite zaciemnienie pomieszczenia w ciągu dnia, a także minimalizuje nagrzewanie się pomieszczeń latem. Również wieczorem, przy zapalonym świetle dają one poczucie pełnej intymności.

Gdzie najlepiej sprawdzi się taka roleta?

Rolety 100% zaciemniające dedykowane są przede wszystkim sypialniom. To tam efekt maksymalnego zaciemnienia przyda się zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Nocą taka roleta idealnie separuje od światła księżyca i latarni, tworząc doskonałą ciemność, w której łatwiej się zasypia. Z kolei w ciągu dnia stworzy ona doskonały klimat do drzemki, odcinając dopływ światła. Bardzo często wykorzystuje się ten typ rolet w pokojach niemowlęcych – sprzyjają one usypianiu małych dzieci i ustaleniu u nich odpowiedniego rytmu dnia. W niektórych przypadkach taka roleta sprawdzi się także w salonie – na przykład wówczas, gdy z okien pada intensywne światło na telewizor, i wskazane jest jego stłumienie. Rolety tego typu ograniczają także nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń w ciągu dnia – dlatego sprzyjają umieszczaniu ich w sypialni.

 

Rolety Kielce

Jeśli szukasz rolet na terenie miasta Kielce lub okolic, które dają pełną prywatność w Twoim domu, czyli są zaciemniające w 100% i chcesz na spokojnie zastanowić się nad kolorem, materiałem - zobacz naszą stroną, gdzie można bez wychodzenia z domu dobrać rolety 100 zaciemniające w kasecie.

DOBIERZ ROLETY 100% ZACIEMNIAJĄCE

 

Posiadamy sklep stacjonarny w Kielcach przy ulicy Marszałkowskiej 5, gdzie możesz zamówienie odebrać osobiście. Jeśli chcesz sprawdzić materiały z których przygotowujemy rolety 100% zaciemniające w kasecie - także zapraszamy do naszego sklepu w Kielcach!

 

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z ROLET WEWNĘTRZNYCH?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety Kielce to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc