PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety 100% zaciemniające – jaki dają efekt i gdzie ich używać?

Rolety zaciemniające sklep

W bogatym asortymencie rolet bardzo trudno zdecydować się na te konkretne, które będą spełniały odpowiednie funkcje praktyczne i estetyczne. Na szczęście okien w domu jest wiele, więc do każdego z pomieszczeń można dopasować roletę, która będzie się w nim idealnie sprawdzała!

Jak wyglądają rolety zaciemniające?

Rolety zaciemniające sklep 2Są to klasyczne rolety wykonane ze specjalnej, jednolicie utkanej na całej długości tkaniny. Występują w ogromnym bogactwie kolorów – warto zdecydować się na roletę, która nie będzie wtapiała się w ścianę, ale wręcz odróżniała od niej kolorem i stanowiła efektowny akcent barwny w danym pomieszczeniu! Rolety zaciemniające, zawieszane na ościeżnice na specjalnych haczykach lub mocowane do nich w kasecie, wykonane są z materiału, który świetnie radzi sobie z promieniami słonecznymi. Powleczony jest warstwą specjalnych substancji, których zadaniem jest odbijanie światła słonecznego. Taka tkanina jest bardzo gruba i matowa. Zapewnia ona całkowite zaciemnienie pomieszczenia w ciągu dnia, a także minimalizuje nagrzewanie się pomieszczeń latem. Również wieczorem, przy zapalonym świetle dają one poczucie pełnej intymności.

Gdzie najlepiej sprawdzą się rolety zaciemniające?

Rolety zaciemniające sklep 3Rolety zaciemniające dedykowane są przede wszystkim sypialniom. To tam efekt maksymalnego zaciemnienia przyda się zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Nocą taka roleta idealnie separuje od światła księżyca i latarni, tworząc doskonałą ciemność, w której łatwiej się zasypia. Z kolei w ciągu dnia stworzy ona doskonały klimat do drzemki, odcinając dopływ światła. Bardzo często wykorzystuje się ten typ rolet w pokojach niemowlęcych – sprzyjają one usypianiu małych dzieci i ustaleniu u nich odpowiedniego rytmu dnia. W niektórych przypadkach taka roleta sprawdzi się także w salonie – na przykład wówczas, gdy z okien pada intensywne światło na telewizor, i wskazane jest jego stłumienie. Rolety tego typu ograniczają także nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń w ciągu dnia – dlatego sprzyjają umieszczaniu ich w sypialni.

 

Rolety Kielce

Jeśli szukasz rolet na terenie miasta Kielce lub okolic, które dają pełną prywatność w Twoim domu, czyli są zaciemniające w 100% i chcesz na spokojnie zastanowić się nad kolorem, materiałem - zobacz naszą stroną, gdzie można bez wychodzenia z domu dobrać rolety zaciemniające w kasecie.

DOBIERZ ROLETY 100% ZACIEMNIAJĄCE

 

Posiadamy sklep stacjonarny w Kielcach przy ulicy Marszałkowskiej 5, gdzie możesz zamówienie odebrać osobiście. Jeśli chcesz sprawdzić materiały z których przygotowujemy rolety 100% zaciemniające w kasecie - także zapraszamy do naszego sklepu w Kielcach!

 

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc