PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Rolety 100% zaciemniające – idealne do sypialni

Sypialnia w każdym domu jest miejscem szczególnym. To pomieszczenie ciszy, ciemności i absolutnego spokoju, które to cechy są gwarantem komfortowego snu i higienicznego wypoczynku. Dlatego tak ważne są odpowiednie osłony okienne w sypialni.

Jak działać powinna dobra roleta w sypialni?

Gdy zapada zmrok, organizm zaczyna produkować melatoninę, czyli substancję wprowadzającą ciało w tryb uśpienia. Może to być utrudnione, jeśli z zewnątrz dociera do nas światło, które działa na mózg pobudzająco. Jeśli więc mieszka się w mieście, gdzie okna sypialni wychodzą na dobrze oświetlone ulice, lub ze snu wybudzają nawet pełnie księżyca, warto pomyśleć o stuprocentowo zaciemniających roletach. Są one wykonane ze specjalnego materiału, który wcale nie przepuszcza światła z zewnątrz nocą, a w ciągu dnia zapewnia maksymalne możliwe zaciemnienie pomieszczenia.

Roleta doskonała do pokoju dziecięcego

Szczególnie ważne jest zamontowanie rolet 100% zaciemnienia w pokojach dziecięcych i niemowlęcych. Takie rolety zaciemniające mogą przysłużyć się prawidłowym drzemkom dziecka. Niemowlaki przesypiają dużą część dnia, więc należy im stworzyć idealne warunki do jak najdłuższych drzemek również w czasie upalnego, słonecznego lata. Taka zaciemniająca roleta może być dobrym pomysłem również w przypadku sypialni, które zlokalizowane są na niskich kondygnacjach od strony ulicy – zapewniają one dużo więcej intymności zarówno w ciągu dnia, jak również wieczorami i w nocy. Rolety tego typu mają za zadanie nie przepuszczać światła słonecznego – w odróżnieniu do rolet dzień/noc, które mają funkcję regulowania jego dopływu, czy rolet półprzepuszczalnych. W ciągu dnia ich specjalna powierzchnia zewnętrzna doskonale odbija promienie światła naturalnego, wpływając również na nie nagrzewanie się pomieszczenia od słońca.

Każdy rodzaj rolet dostępnych na rynku ma konkretne przeznaczenie i ma spełniać jak najlepiej swoją funkcję. Dlatego też warto każdą z tych propozycji przeanalizować pod kątem własnych potrzeb i zapewnić sobie jak najkorzystniejsze wyposażenie pomieszczeń w całym domu pod kątem osłon okiennych.

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc