PROMOCJA -20% NA ROLETY I PLISY !!! TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Jak mierzyć rolety dzień noc?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowoczesnego produktu do zaciemniania wnętrz jakim są rolety dzień noc, a nie wiesz jak zmierzyć okno do rolet w kasecie lub boisz się, że coś zmierzysz źle - mamy coś dla Ciebie! Zobacz jak odpowiednio zmierzyć swoje okno, aby roleta dzień noc była dobrana w odpowiedni sposób do Twojego okna.

Rolety dzień noc - jak mierzyć?

Jak dobrać rozmiar rolety do okna, aby idealnie pasowała do Twojego okna? Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę 3 rozmiary, a mianowicie:

  • Szerokość A - szerokość szyby razem z listwami przyszybowymi
  • Szerokość B - szerokość samej szyby z uszczelkami
  • Wysokość - wysokość szyby wraz z listawmi przyszybowymi

 

Dokonanie pomiaru nie jest skomplikowane, ale wcześniej należy zaopatrzyć się w metalową, rozwijaną lub drewnianą stolarską miarkę. Z uwagi na to, że na rynku istnieje bardzo dużo modeli okien, pomiar należy wykonać precyzyjnie.

 

Jednak nie ma się czego bać - to nic trudnego. Zgodnie z powyższą informacją, podczas zamawiania rolet dzień noc interesują nas 3 rozmiary. Pierwszy z nich to szerokość A, którą doskonale obrazuje poniższa fotografia.

jak mierzyć okno do rolety dzień noc - szerokość A

Szerokość A mierzymy od krawędzi listwy przyszybowej z lewej strony do krawędzi listwy z drugiej strony. Łatwo znaleźć te punkty, ponieważ gołym okiem widać w tych miejscach delikatne rowki na ramie.

OBLICZ koszt rolety dzień noc do swojego okna!

Następnie mierzymy wymiar Szerokość B, który oznacza szerokość samej szyby wraz z uszczelkami. Pomiaru należy dokonać pomiędzy krawędziami szyby zgodnie z poniższym obrazem:

jak zmierzyć okno do rolety - szerokość b

 

Ostatnią czynnością z Twojej strony, jaką powinieneś/aś wykonać, aby cieszyć się świetnymi roletami dzień noc jest zmierzenie wysokości szyby wraz z listwami przyszybowymi. Tutaj podobnie jak w Szerokości A należy zmierzyć szerokość pomiędzy niewielkimi rowkami u góry i na dole ramy.

jak mierzyć rolety dzień noc - wysokość okna

 

Powyższe wymiary należy przekazać podczas zamówienia firmie wykonującej rolety. Jednak lepszym i zdecydowanie szybszym sposobem jest skorzystanie z konfiguratora rolet dzień noc na naszej stronie, który znajdziesz klikając w poniższy przycisk.

Dobierz rolety dzień noc do swojego okna!

W naszym konfiguratorze również możesz wybrać dowolny materiał, z którego powstaną Twoje rolety, a mamy ich w ofercie bardzo wiele.

 

 

 

Porozmawiaj bezpośrednio 506 151 626

DLACZEGO ROLETY WEWNĘTRZNE?

Stosowanie rolet wewnątrz pomieszczeń daje bardzo dużo korzyści związanych z ich użytkowaniem. Samo korzystanie z rolet wewnętrznych w domu czy mieszkaniu nie powoduje wielu problemów dla ich użytkowników, wręcz przeciwnie - są one banalne w obsłudze. Mechanizmy działają w większości typów rolet bardzo podobnie. Duża elastyczność stosowania w przeróżnych konfiguracjach z ogromną liczbą dostępmnych kolorów i wzórw materiałów zapewnił roletom wewnątrznym dużą popularność w branży okiennej. Rolety dają możliwość doboru sposobu montażu do swoich potrzeb - inwazyjnie i bezinwazyjnie, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu, gdyż w zupełności wystarczy sama ciepła woda bez dodatkowych detergentów.


Rolety to przede wszystkim bezpieczeństwo i zwiększenie prywatności w swoim własnym domu czy mieszkaniu. Duży wybór materiałów, z których są wykonane sprawia, że można samemu zdecydować się na odpowiedni poziom ochrony.

Stosowanie rolet w oknach znacząco podwyższa komfort terminczny osób przebywających w pomieszczeniach podczas gorącego lata. Łatwiej dzięki nim ograniczyć ilość promieni słonecznych, które wpadają do środka, co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę wewnątrz.

producent rolet kielcerolety dzień noc